Кацарска: Иако сум премногу блиска со мајката на Камчев, не ми спомнала ништо за рекетот

by fokus 22:10
22:10

Судијката Добрила Кацарска во вечерашното интервју во емисијата 360 степени рече дека Камчеви не барале правни совети од неа за случајот „Рекет“.

-Ниту мајката на Орце, Ратка Камчева, со која сум премногу блиска, секој ден се слушаме и гледаме, не ми спомнала ништо за случајот, вели Кацарска.

- Advertising -

 

Поврзани новости