Катица Јанева вечерва во Топ тема на Телма

by fokus 18:32
18:32

Специјалната јавна обвинителка вечерва гостува во емисијата „Топ тема” на Телма телевизија.

-Од прва рака-што се случува со влегувањето во УБК. Oд 19.15 на Телма- најави новинарот Боби Христов кој ќе го води интервјуто.

- Advertisements -
Banner Renault 300x250

Поврзани новости