Канал 5 ни посака добро утро во новото демократско и слободно општество, стана Грујо и ја скина веста

by fokus 12:08
12:08

Канал 5 утрово во 9,17 часот, повикуваќи се на извори од порталите и социјалните мрежи објави вест за политичките превирања во партијата на Груевски и неговите наследници, која набрзо беше повлечена од сајтот на националната телевизија.

Поврзани новости