ЈП „Водовод и канализација“: Саниран дефектот на улица Козара

by fokus 15:05
15:05

Од јавното претпријатие „Водовод и канализација“ информираат за дефект на улица Козара.

„Ве известуваме дека на 01.06.2018г. дефектот на ул.Козара 68 е саниран, водоснабдувањето е нормализирано во 13:40 часот“, велат од таму.

- Advertisements -

Поврзани новости