Јоце Панов: На Панчо му пречи можеби затоа што сум цело време актуелен

by Fokus 17:16
17:16

Македонскиот пејач Јоце Панов, во гостувањето во „Ексклузив“ на 1 ТВ проговори и за несогласувањата со Владимир Блажев – Панчо од ДНК. Панов се уште не знае зошто толку, како што вели, негативни коментари биле испратени на негова адреса од членот на ДНК.

„Не разбирам зошто сум му влегол во очи на Панчо. Можеби дека сум цело време актуелен. Јас сум човек што постојано работи. Не сум се сретнал лично со него“, порача Панов.

- Advertisements -

Поврзани новости