Јана не танцуваше сама на евровизиската сцена: Во воведното видео откри дека е бремена!

by fokus 21:34
21:34

Македонската претставничка на Евровизија, Јана Бурческа, само што го имаше својот настап на големата сцена во Киев.

Во воведното видео кое се емитува пред секој настап, Јана откри дека е бремена преку кадри како купува детска облека и кадри од ехо-преглед.

Потоа таа имаше одличен и сигурен настап по кој се очекува Македонија да се пласира во финалето. Во продолжение погледнете го настапот.

Поврзани новости