Ја возел во такси и ја силувал

by Fokus 15:41
15:41

Секторот за внатрешни работи Битола поднесе кривична пријава против П.К.(50) од село Породин-битолско поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело “силување“.

Според полицијата, на 24.05.2018 година во Битола во близина на улицата “Раштанска”, во такси возило, управувано од пријавениот, истиот извршил други полови дејствија врз 15 годишна малолетничка од Битола.

- Advertisements -
Banner Renault 300x250

Поврзани новости