Ја нападнал ѝ го зел мобилниот и ѝ ги дупнал гумите на поранешната девојка

by Fokus 17:54
17:54

З.П. ја оштетил гумата од возилото „шкода“, со скопски регистарски ознаки, со кое управувала пријавителката и ѝ го одзел мобилниот телефон.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

- Advertisements -

Поврзани новости