Изборен грабеж- трибина на СДСМ во вторник во 19 часот во Универзална сала

by Фокус

Во вторник во 19 часот, опозицискиот СДСМ во Универзалната сала во Скопје, организира трибина со наслов „Изборен грабеж“, каде, како што во петокот најави партискиот лидер Зоран Заев, најавува, ќе објави што се случувало на неколку изборни процеси, како се договарал и организирал изборниот фалсификат.

Поврзани новости