Иванов во 16 часот ќе се обрати на јавноста

by Фокус 14:47
14:47

Претседателот на Република Македонија, Ѓорге Иванов, денеска повторно ќе се обрати до граѓаните на Република Македонија.

Обраќањето ќе биде во претседателската резиденција на Водно во 16 часот.

Поврзани новости