Искршени стакла на шест автомобили на УБК

by fokus

На паркингот кај МТВ во Скопје, утрово во 8:05 часот биле искршени стакла на шест возила, сопственост на УБК и на едно возило сопственост на Државниот инспекторат за градежништво и урбанизам, соопшти МВР.

Полицијата презема мерки и активности за расчистување на случајот

Поврзани новости