Искршен штаб на СДСМ

by fokus 11:46
11:46

Непознат сторител утрово го каменувал штабот на СДСМ во Бардовци.

Од МВР велат дека инцидентот се случи на улица 10 број 3, кога кога засега познат сторител со камен скршил две стакла од штаб на СДСМ.

- Advertisements -

Полицијата работи на расветлување на случајот и откривањее на сторителите.

Поврзани новости