Исчезнала жена од скопското село Таор

by fokus 11:37
11:37

Вчера во ПСОН Драчево Т.Р.(45) од село Таор пријавил дека околу 07:00 часот од дома во непознат правец се одалечила неговата сопруга С.Р.(44).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

- Advertisements -

Поврзани новости