Исчезнала девојка од Демир Капија

by Фокус 12:15
12:15

Седумнаесет годишна девојка од Демир Капија исчезнала минатиот четврток, а нејзината мајка ја пријавила во саботата во полициската станица во Неготино. Полицијата трага по девојката.

Поврзани новости