Исчезнала 17-годишна штипјанка

by fokus 12:54
12:54

Брачен пар од Штип пријавил дека нивната 17-годишна ќерка исчезнала од дома. Како што пријавиле родителите во полиција, околу 03.20 часот забележале дека нивната малолетна ќерка не е во собата во која претходно спиела.

Од МВР информираат дека превземаат мерки за пронаоѓање на девојчето.

Поврзани новости