Исчезна 39-годишна кумановка

by fokus 08:57
08:57

Во Секторот за внатрешни работи Куманово 50 годишниот И.Ј. од Куманово вчера пријавил дека неговата 39-годишна сопруга М.Ј. се одалечила од нивиот дом.

-Таа имала здравствени проблеми и претходно се одалечувала од домот и се враќала, информираше денеска СВР Куманово.

- Advertisements -

Полицијата презема мерки за пронаоѓање на лицето. 

Поврзани новости