Инцидент во трговски центар во Скопје

by Fokus

Утрово, жител на Скопје пријавил дека бил нападнат од едно лице во трговски центар во градот.

„На 01.11.2022 во 09.10 часот во Полициската станица Карпош, А.И.(27) од Скопје пријавил дека околу 07.34 часот во трговски центар на бул.„Партизански одреди“ во Скопје бил физички нападнат од едно лице. Се преземаат мерки за расчистување на случајот“, велат од МВР.

Поврзани новости