Инцидент во автобус на ЈСП во Кисела Вода

by Fokus 22:42
22:42

Вечерва се случил инцидент во автобус со број 51 на ЈСП, во кој според повеќе медиуми избила групна тепачка меѓу патници.

Дел од медиумите пренесоа дека неколкумина се повредени во тепачката, а неофицијалните информации од терен говорат дека нападната била и новинарска екипа.

Поврзани новости