Интервју на Катица Јанева вечерва на МРТВ

by fokus 18:36
18:36

Специјалната јавна обвинителка Катица Јаневаќе вечерва ќе има интервју вo Дневникoт нa МРТВ вo 19:30 чaсoт,  информираат од СЈО на нивната Фејсбук страна.

Инаку, уредник на информативната програма на МРТВ во предизборието, согласно договорот помеѓу политичките партии е Санта Аргирова.

Поврзани новости