Граѓанскиот марш во живо

by fokus 15:45
15:45

СДСМ врши директен пренос од денешниот марш, односно од обраќањата на говорниците пред македонското Собрание, каде што треба да се обрати и лидерот на СДСМ Зоран Заев.

Поврзани новости