Го викнал да разговараат за недоразбирање, па физички го нападнал

by fokus 13:53
13:53

Синоќа десеттина минути пред полноќ А.Н. (33) од Скопје пријавил дека околу 21.20 часот пред кафеана во Трговски центар Лептокарија бил физички нападнат од Г.К.

Тие претходно се договориле да се сретнат во кафеаната за да разговараат за недоразбирање кое го имаат. Откако А.Н. пристигнал бил физички нападнат од Г.К. Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Поврзани новости