Го пронашол чичко си мртов, телото било во фаза на распаѓање

by fokus 18:19
18:19

Маж во текот на вчерашниот ден во полиција пријавил дека го пронашол мртов својот 72-годишен чичко, чие што тело било во распаѓање.

-На 07.09.2018 година 21.20 часот У.М. пријавил дека го пронашол починат неговиот чичко Ј.Ј. (72) од село Шишево, чие тело било во фаза на распаѓање. Извршен е увид на местото на настанот, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот е предадено за обдукција, информираат од МВР.

- Advertisements -

Поврзани новости