Го нападнал додека пешачел на кеј

by fokus 11:16
11:16

Вчера во 17:15 часот во Секторот за внатрешни работи Скопје, З.Б. (52) од Скопје пријавил дека истиот ден околу 16:45 часот додека се движел по улицата „Кеј 13-ти Ноември“ бил физички нападнат од Ц.Д. (38) од Скопје.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

- Advertisements -

Поврзани новости