ГАЛЕРИЈА Заев и Шилегов во посета на Сарај: Заедно да го градиме Скопје!

by Фокус 17:00
17:00

Лидерот на СДСМ, Зоран Заев, и кандидатот на партијата за градоначалник на Скопје, Петре Шилегов, денеска беа во посета на Општина Сарај и повеќе околни села, од каде порачаа дека нивна идеја е заедно да го градат и Скопје, како што почнаа да ја градат Македонија.

- Advertising -

Поврзани новости