Галерија: Заев ги пречека новинарите и фоторепортерите во владиниот кабинет

by Fokus 14:50
14:50

Премиерот Зоран Заев ги пречека новинарите и фоторепортерите во владиниот кабинет пред да почне владината седница.

Во владиниот кабинет можеше да се забележи луксузен мебел, кожени гарнитури и огромни слики.

- Advertisements -

В.С.

Поврзани новости