(ГАЛЕРИЈА) „Странски служби“: Погледнете го луксузот и кичот во дворецот на ВМРО-ДПМНЕ

by fokus 12:17
12:17

Фејсбук страницата „Странски служби“ утрово објави ексклузивни фотографии за кои вели дека се од внатрешноста на луксузното партиско седиште на ВМРО-ДПМНЕ.

Поврзани новости