(ГАЛЕРИЈА) Странски служби: Бундите на Амди Бајрам

by fokus 16:10
16:10

Модната икона од Шутка ја дискутира својата опсесија со мртви крзнени животни во својот едиторијал за Fashionel, објави Странски служби, откако Амди Бајрам, на митингот на ВМРО – ДПМНЕ во Охрид со кој партијата ја почна изборната кампања, се појави на говорница облечен во скапоцена бунда, а во изјава за „Фокус“ својот изглед го спореди со новоизбраниот претседател на САД Доналд Трамп.

 

Поврзани новости