(ГАЛЕРИЈА) Скопје во време на полициски час

by fokus 22:46
22:46

Првиот викенд во продолжениот полициски час помина релативно мирно. По улиците речиси и да немаше никој, освен оние кои го немаат „лукзусот“ на топол дом.

Останете дома, барем имате каде.

- Advertisements -

ФОТО: Томислав Георгиев

 

Поврзани новости