(ГАЛЕРИЈА) Сите погледи кон Катица Јанева

by fokus 13:44
13:44

И денеска продолжи надзорната расправа за извештајот на Специјалното јавно обвинителство на Комисијата за политички систем и односи меѓу заедниците, на која Катица Јанева одговара на пратеничките прашања.

Поврзани новости