(ГАЛЕРИЈА) Силјановска од високо го следеше митингот на Пендаровски

by fokus 21:53
21:53

Владејачката СДСМ денеска го одржа централниот митинг во Скопје за нејзиниот претседателски кандидат Стево Пендаровски.

На митингот се обратија Наумче Мојсовски, кандидатот Стево Пендаровски и премиерот Зоран Заев.

- Advertisements -

Сите говори од високо „ги следеше“ противкандидатката на Пендаровски, Годрана Силјановска Давкова, чии билборд беше поставен во близина на бината.

ФОТО: Томислав Георгиев

Поврзани новости