Галерија: Шарени блокади низ Скопје

by Fokus 13:32
13:32

Шарената револуција денеска блокираше три точки во Скопје – мостот „Гоце Делчев“, мостот „Слобода“ и мостот „Мајка Тереза“.

Поврзани новости