ГАЛЕРИЈА Се отвори Новата модна атракција во градот- City fashion Woman, во City Mall..

by Fokus 15:35
15:35

Се отвори Новата модна атракција во градот- City fashion Woman, во City Mall…

Женска мултибренд продавница, во која се спојуваат атрактивни модни брендови како –  Michael Kors, Furla, Karl Lagerfeld, Emporio Armani, Armani exchange, Joop, Fracomina, Versace Jeans.

- Advertisements -

 Меѓу модните парчиња, освен облека ќе најдете и голем избор на чанти и паричници, како и чевли и патики…

 Со City fashion Woman светски етаблираните модни креатори се поблиску до вас, а вашиот шопинг, сега може да заврши во еден ден и веќе не мора да го поврзувате со далечни дестинации.

City fashion Woman во City Mall на 1-ви Кат…

Поврзани новости