Галерија: СДСМ на масовен граѓански митинг во Скопје

by Fokus 01:13
01:13

Вечерва опозицискиот СДСМ го одржа централниот митинг во Скопје на само една недела пред предвремените парламентарни избори што ќе се одржат на 11 декември.

Томислав ГЕОРГИЕВ

- Advertisements -

Поврзани новости