Галерија: Протест на ЈСП пред СДСМ

by lali 14:11
14:11

Денеска пред седиштето на СДСМ, протестираа дел од новинарите на МАН, но за изненадување на сите, на протестот се приклучија и неколку автобуси на ЈСП.

Поврзани новости