(ГАЛЕРИЈА) Прослава на 90-тиот роденден на Kралицата Елизабета во Скопје

by fokus 21:45
21:45

Британската амбасада во Скопје вечерва го слави 90-тиот роденден на кралицата Елизабета Втора.

Поврзани новости