(ГАЛЕРИЈА) Груевски обесен на ѕидот и топки за пилатес во дворецот на ДПМНЕ

by fokus 15:52
15:52

Откако вчера „Странски служби“ објавија ексклузивни фотографии од внатрешноста на партиската зграда на ВМРО-ДПМНЕ, денеска нови фотографии објави порталот А1Он.

На една од фотографиите се гледа портрет од партискиот лидер Никола Груевски кој го зафаќа половина ѕид, додека на друга фотографија има фитнес сала со пилатес топки и тегови.

- Advertisements -

??????????????
??????????????
??????????????
??????????????

Поврзани новости