Галерија: Функционерите дел од акцијата „Не биди ѓубре“

by fokus 17:01
17:01

Премиерот Зоран Заев, министрите од Владата, пратениците, судско-обвинителскиот врв, како и вработените во државната администрација, денеска се приклучија на акцијата „Не биди ѓубре“ и чистена низ повеќе реони.

- Advertising -

Поврзани новости