(Галерија) Автомобил падна во Вардар, пожарникари се обидуваат да го извлечат

by fokus 18:31
18:31

Жолт „Нисан“ попладнево од непознати причини падна во реката Вардар во строгиот центар во Скопје. Во моментов пожарникари се обидуваат да го извлечат автомобилот.

ФОТО: Дејан Божиновски

- Advertisements -

Поврзани новости