Фрлил нож кон автомобил во движење, погодил во шофершајбната

by fokus

Непознато лице вчера околу 17:45 часот фрлило со нож кон автомобил „Голф“ кој бил во движење.

Оштетена била задната шофершајбна на возилото а повредени лица нема. Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Поврзани новости