(Галерија) Снегот ни се „насмевна“ на 1 април

by fokus 16:15
16:15

Во време на пандемија на корона вирусот, граѓаните денеска, на 1 април, ги изненади снег. За децата радост, за возрасните уште една препрека со која треба да се соочат.

Еве каква беше атмосферата низ скопските улици.

- Advertisements -

Фото: Томислав Герогиев

 

Поврзани новости