ФОТО Змија прошетала во студентскиот дом Стив Наумов

by Фокус 13:39
13:39

Студентите што престојуваат во студентскиот дом Стив Наумов во Автокоманда денеска се соочиле со змија.

„Змијата беше пред 3/4 барака и побегна низ тревата и се изгуби, препорачуваме прозорци да не оставате отворени да не добиете несакан цимер, напиша еден од студентите на фејсбук.

- Advertisements -

Поврзани новости