(ФОТО) Заев на бургер во Мекдоналдс во Лондон

by fokus 17:39
17:39

Премиерот Зоран Заев попладнево откако заврши со неформалниот дел од НАТО Самитот во Лондон, отиде на ручек во Мекдоналдс.

Заев се почести со бурер, пред утрешниот формален дел на Самитот на НАТО во Лондон.

- Advertising -

ФОТО: ТОМИСЛАВ ГЕОРГИЕВ

 

Поврзани новости