ФОТО Воз удри во автомобил кај скопско Кондово

by Fokus 09:23
09:23

Пред малку воз удри во возило кај скопското село Кондово. Како што дознава Алсат, возачот се здобил со полесни повреди и е надвор од животна опасност, а од оваа несреќа автомобилот е речиси уништен.

 

Поврзани новости