Фото: Власта постави контра-кампови и пред општина Струмица

by Фокус 13:58
13:58

Група граѓани поддржани од советниците во Советот на општина Струмица од Коалицијата „За подобра Македонија“, по враќањето од Скопје од Митингот на владејачката коалиција, поставија шатори и спроти зградата на Општина Струмица, во малиот Градски парк.

11269483_10153911404898957_473528460141467841_n

11009136_10153911405083957_2756921051631410867_n

11200607_10153911404638957_1081447091999557946_n

1511017_10153911404568957_117511557573262992_n

 

 

Поврзани новости