ФОТО Такси удрило во метални столбови на пешачки премин на Партизанска

by Фокус 12:20
12:20

Утрово околу 5 часот, на булеварот „Партизански Одреди“ кај пекарата Силбо, се случила сообраќајна несреќа.

Таксист кој управувал „опел астра“ изгубил контрола врз возилото и удрил во металните столбови кај пешачкиот премин

- Advertising -

Од фотографиите се гледа дека возилото е целосно оштетено, но за среќа, нема жртви.

Поврзани новости