ФОТО: Страшна сообраќајка на Партизанска карши Силбо!

by Fokus 01:05
01:05

Околу 22 и 10 се случи страшна сообраќајна несреќа на Партизанска карши Силбо, објави Фактор.

По судирот на две возила кои јуреле со огромна брзина, едно од возилата завршило во зградата каде се наоѓа НЛБ Банка, а искршен е и еден од билбордите. Според последните информации нема жртви во сообраќајната несреќа.

- Advertisements -

Поврзани новости