(ФОТО) Меланија Трамп привлече внимание со скапиот капут на примањето на елката

by Fokus 21:58
21:58

Сопругата на претседателот на САД, Доналд Трамп, Меланија секогаш внимава на својот изглед и постојано е одлично стилизирана а со својата појава секогаш го привлекува вниманието.

Таа и Доналд Трамп присуствуваа на традицијата на преземање на елката, која се негува од 1960 година.

- Advertising -

За таа прилика, таа избра црна бола и чизми со високи потпетици, а најмногу внимание привлече нејзиниот капут со цветен дизајн. За оваа креација, првата дама издвоила 3.000 евра.

Поврзани новости