(ФОТО) Кога Заев ќе го погоди песната

by fokus 18:27
18:27

Премиерот Зоран Заев заедно со неговата партија митингува по македонските градови и села, а изгледа и добро се забавува.

Музичарот Златко Ориѓански објави фотографија од него и Заев во елемент. Изгледа го погодила песната.

Фотографијата ја направи фотографот Роберт Атанасовски.

- Advertising -

Поврзани новости