(ФОТО) Гоце не е Вице: Почна протестот на ВМРО ДПМНЕ

by fokus 18:39
18:39
Попладнево од пред Министерството за правда започна протестот на ВМРО ДПМНЕ за како што велат од партијата, за поддршка на членството во ЕУ, за Македонија и за Гоце Делчев.

Поврзани новости