ФОТО Боки 13 на роденденска забава со цимерите од КПУ „Идризово“

by Fokus 22:03
22:03

Фотографија на која  Бојан Јовановски во јавноста познат како Боки-13 направена во КПУ Идризово, се појави на  социјалните мрежи .

На фотографија Боки е со цимерите од затворот и слават роденден.

Боки-13 и во затворот се труди да изгледа стилизирано и средено.

Поврзани новости